Muhsin Yazıcı

İlginç boşanma hikayeleri

İlginç boşanma hikayeleri 

  • Çok fazla seks isteği 

Hindistan’ın Bombay kentinde bir adam eşi “çok fazla seks istediği ve tatmin olmadığı” gerekçesiyle boşanma davası açtı. Karısı tarafından zorla performansının artması için ilaçlar kullanmak zorunda kalan eş, bu durum yüzünden hastanelere bile düştüğünü söyledi. Karısının isteklerini yerine getirmeyi reddettiği zamanlarda ise eşinin ‘başka erkeklerle birlikte olmakla’ kendisini tehdit ettiğini de ekledi. Dava, boşanmayla sonuçlandı.

 

  • Annesinin oğlu  

İtalya’da annesinden ayrılamayan damat, balayına bile annesini getirince evliliği 3 hafta içinde sona erdi.

  • Temizlik hastası

Almanya’da bir kadın eşinin temizlik hastalığı yüzünden boşanmaya karar verdi. Peki neden? Eşinin son kararı “kirli” olduğu gerekçesiyle duvarı yıkıp yeni duvar inşa etmekti. 15 sene sonunda evlilik sona erdi.

  • Yaş farkı

30 yaşında olduğu halde eşine 24 yaşında olduğunu söyleyen kadının yalanı 10 sene sonra açığa çıktı. Bu yalan üzerine eşi, boşanma davası açtı.

  • Kuştan al haberi

Bir gün eve gittiğinizde muhabbet kuşunuz “sabırlı ol” ve “boşanmak” kelimelerini söylerse ne düşünürsünüz? 2001 senesinde evindeki kuşlar sayesinde bir kadın eşinin onu aldattığını öğrendi ve boşanma kararı aldı.

  • Boyut önemlidir

Seks sırasında penis protezinin kopması üzerine bir kadın kocasından boşanma kararı aldı.

  • Zamanla yaralar iyileşmezmiş

60 sene önceden kalma bir ilişki yüzünden eşinizden ayrılır mıydınız? 99 yaşındaki koca 96 yaşındaki eşinin 60 senelik aşk mektuplarını bulduğunda boşanma kararı aldı. Bu ayrılıkla dünyanın ‘boşanan en yaşlı çifti’ oldular.

  • 20 yılın sonunda

Fransız bir kadın, eşi 20 yıllık evlilikleri boyunca seks yapmak istemediği için boşanma davası açtı. Hakim, “duygusal olarak zarar” verdiği gerekçesiyle adamı 14 bin dolar (30 bin Türk Lirası) tazminat cezasına çarptırdı.

www.muhsinyazici.com

Yazar hakkında Tüm gönderileri gör Yazar website

admin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * olarak işaretlenmiştir.

WordPress sürümünü güncellemeniz ve SLL güvenlik hatalarını gidermeniz gerekiyor.